Lõppesid Rapla maakonna XXV Talimängud

 

Käesoleval aastal peeti Rapla maakonna talimänge pisut teises rütmis kui seni . Nimelt toimusid erinevate alade võistlused kolmes erinevas vallas ja kolmel erineval kuupäeval. Planeeritud oli veel ka lumerada Raikküla vallas aga kehvade ilmastikuolude tõttu ei toimunud seda võistlust seal ning suusatamist Järvakandis. Kabe ja male võistlused toimusid meie vallas, ujumine Valtu spordimajas ning ülejäänud alad Järvakandi koolis või selle ümbruses

Meie inimesed tõid koju ühe III koha meeskondlikus arvestuses – kabes. Individuaalselt  võitsid hõbemedali Sven Rännel ja Margit Asperk ujumises ning Sandra Leinberg kabes, pronksmedali Heidi Heinsaar ujumises ning talimängudele pani väga kena punkti Ene Laur, kes võitis kuldmedali lauatennises.

Alade kokkuvõttes, kus kuus paremat võistkondlikku tulemust läks arvesse saime väikestevaldade arvestuses kindla I koha. 

Tänan südamest teid kõiki, kes te leidsite aega ning tahet oma koduvalla eest võistlema tulla ning oma panusega aitasite Kaiu valla võidule! Suured tänud ka meie kohtunikele ja toimkonna liikmetele Marko Oravale, Miralda Sildveele, Taisi Aasulale,Aili Raidmaale, Maris Langile ning Elmo Hundile.

TULEMUSED

Aivo Sildvee
Spordi- ja terviseedendusespetsialist